Opłaty dla uczestników CRW w kursie 2009/2010

Opłaty dla uczestników CRW w kursie 2009/2010

Ilość miejsc ograniczona !

opłaty Wolontariusze z organizacji
zrzeszonych w CRW
Inni uczestnicy szkoleń
Trzy weekendy szkoleniowe
jesienne - pełny program
140 zł 185 zł
Jeden weekend szkoleniowy
- pełny program
55 zł 70 zł
Jednorazowy kurs w trakcie
jednego weekendu
15 zł 20 zł

Niektóre z kursów przygotowujemy też w wersji certyfikowanej. Będą się z tym wiązały dodatkowe wymagania (np. zadania do wykonania).
Wybór trybu szkolenia na każdym z kursów będzie więc zależał od uczestnika. Zajęcia podstawowe (bez certyfikatu) i certyfikowane będą odbywały się łącznie tak jak to widoczne na planie dla obu grup. Różnice będą polegały na wymaganiach dodatkowych dla drugiej z tych grup o których poinformują szkoleniowcy.
Lista przedmiotów które zostaną zaoferowane również w trybie certyfikowanym pojawi się na stronie z zaznaczeniem gwiazdką. Wyboru trybu będzie można dokonać w trakcie zjazdu. Certyfikaty będą wystawiane przez CRW i przez niektóre firmy szkoleniowe które angażują się w prowadzenie danego kursu.

DOPŁATA DO KAŻDEGO Z KURSÓW JESIENNYCH Z KTÓRYCH UCZESTNIK CHCE OTRZYMAĆ CERTYFIKAT (po spełnieniu warunków) JEST JEDNAKOWA DLA WSZYSTKICH
I WYNOSI: 30 zł.

Będzie się w tym roku płaciło za kursy jesienne i osobno za kursy wiosenne (jako, że lekko zmieni się program na wiosnę - nieliczne kursy zakończą się na jesieni).
OPŁATY NIE OBEJMUJą OBIADU W SOBOTĘ !!!!!! Koszt wspólnego obiadu to 10 zł.
Kawa, herbata i ciastka gratis !

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl