23.10 - 29.10. 2012 KRYNICA GÓRSKA

23.10 - 29.10. 2012 KRYNICA GÓRSKA

Wczasy Terapeutyczne

ZAPRASZAMY NA WCZASY TERAPEUTYCZNE

Zapisy pod numerami telefonów:

Polska (0048) 608 034 272 Anna Romanowicz- Saniukiewicz

Anglia (0044) 7818 342 448 Łukasz Kowalski

lub drogą mailową info@centrumhipnoterapii.eu

Wakacje to nie tylko czas na odpoczynek i relaks, ale też szansa na uzdrowienie swojego życia i rozwój osobisty, uporządkowanie swoich emocji oraz wprowadzenie konstruktywnych zmian na wszystkich poziomach. Proponujemy połączenie wspanialej zabawy w miłej atmosferze z grupowymi oraz indywidualnymi terapiami. Rozwój poprzez autohipnozę, medytację, diagnostykę karmy, procesy samoleczenia w odmiennych stanach swiadomosci.

Program

Nasz turnus zaczniemy 23 Pażdziernika (wtorek) o godz 17:00 od spotkania organizacyjnego (2h) tuż po tym jak rozlokujemy się w swoich pokojach i zjemy posiłek. Nastepnie będziemy mogli zapoznać się z piękną okolicą oraz połączyć z energią miejsca. Możemy się zakwaterować już od godz. 12:00. Informujemy Państwa iż podczas naszego pobytu będziemy stosować określaną i smaczną dietę która pozwoli nam oczyścić jelita oraz watrobę. Nastepnego dnia zaczyna się conajmniej pięciodniowy okres przemian oraz transformacji na wszystkich poziomach. O godzinie 7:00 zaczynamy dzień godzinną medytacją ( dla chętnych) , 8:30-9:30 sniadanie, nastepnie 10:00 -14:00 wykłady, procesy oczyszczające, seanse uwalniające, obiad od 14:30- 15:30, godzina 16:00 do 20:00 procesy oczyszczania grupowego. Wieczorami zapraszamy do korzystania z sauny oraz Jacuzzi. Wybierzemy się również na wycieczkę do pięknej i malowniczej doliny Popradu na medytację w terenie. Turnus kończy się 29 Pazdziernika po śniadaniu około godz.10:00 abyśmy mogli wrocić do domu już na wieczór. Dodatkowo wieczorna ceremonia oczyszczania przy ognisku .

Na turnusie uwalniamy się od uzaleznień:

Uzależnienia od materii ( pieniędzy, dóbr materialnych)

Uzależnienia od rodziców, dzieci

Uzależnienia od partnera

Uzależnienia od przeszłości, przyszłości

Uzależnienia od posiadania racji

Uzależnienia od doskonałości, idealizowania

Uzależnienia od moralności

Uzależnienia od duchowości ( grupy, nauczyciela)

Przechodzimy

Procesy oczyszczania przyczynowego lęków , fobii, depresji, złego samopoczucia,

Medytacje transcendentalne

Łączenie z przewodnikami, aniołami

Procesy oczyszczania reinkarnacji

Procesy samoleczenia świadomością

Biogenealogia

Zalety

Na poziomie fizycznym uwolnisz toksyny oraz napięcia z twojego ciala. Jako rezultat będziesz miał więcej fizycznej energii, będziesz bardziej zrelaksowany . Twoje zmysły będą wyostrzone a większość osob twierdzi ze ich wech, smak i słuch poprawił się.

Na poziomie emocjonalnym uwolnisz skorelowane od lat zastałe emocje co spowoduje większą jasność odnośnie twojego zycia.

Na poziomie mentalnym będziesz mogł uwolnić koncepty i przekonania które już Ci nie służa co umożliwi Ci poprawe koncentracji oraz spokój w umyśle.

Na poziomie duchowym będziesz gleboko połączony z esencją istnienia.

Podczas całego turnusu przejdziesz przez proces który jest jak całkowity reset systemu co pozwoli Ci na dynamiczne, progresywne zmiany w twoim codziennym życiu. Pomoze Ci również rozwinąć twoja dotychczasową praktykę duchową, taką jak medytacja czy joga.

Nasze wsparcie oraz lokalizacja

Zakwaterujemy sie w niedawno wybudowanym Pensjonacie Pod Samowarem. Ten bardzo elegancki obiekt znajduje się w odległości 3 km od centrum Krynicy Zdrój w malowniczej miejscowości Tylicz. Zapierające dech w piersiach krajobrazy zachęcają do przecierania szlaków drewnianej architektury, górskich spacerów, a także interesujących wycieczek. Przez siedem dni będziemy wspierać proces twojej transformacji, jesteśmy tu po to abys w jak najbardziej komfortowych warunkach wprowadził pozytywne zmiany w swoim zyciu.

Uczestnictwo

Zapraszamy wszystkie osoby które chciałyby wprowadzić gruntowne zmiany w swoim życiu. Podczas naszego turnusu bedziemy skoncentrowani na swoim wnetrzu pamietajac iż transformacja naszych wewnetrznych struktór wiąże sie z calkowitą abstynencją, oraz utrzymaniem określonej diety. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z sauny lub jacuzzi, proszę zabrać ze sobą strój kąpielowy( sauna i jacuzzi nie są w cenie turnusu).

Koszt i Rezerwacja

Koszt uczestnictwa w turnusie to 1750 zl lub £330. W koszt wchodzi zakwaterowanie, smaczne i zdrowe jedzenie (3 posilki), wszystkie zajęcia, procesy, medytacje oraz terapie. Dojazd na koszt własny. Aby zarezerwować miejsce prosimy skontaktować sie z organizatorami telefonicznie lub mailowo podajac swoje imie, nazwisko, numer telefonu. Po zarejestrowaniu należy wpłacić zaliczke w wysokości PLN 500 lub 130 funtów. Wplata zaliczki jest potwierdzeniem uczestnictwa.

Aby sie zapisać zadzwoń : Polska (0048) 608 034 272 Anglia (0044) 7818 342 448

lub napisz do nas : info@centrumcrt.com

Zapraszamy do oglądania zdjęć z ośrodka poniżej, zobacz też zdjęcia z ostatnich wczasów

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl